2003 yılında kurulan Butik Yiyecek ve İçecek Sunumları Ltd Şti. cam ürünlerin ve büfe sistemlerinin üretim ve satışının yanında alışılagelmiş servis ürünlerinin haricinde farklı sunum ürünlerine olan açığı görerek By Butik markası ile 2011 yılında porselen ürün tedariğine başlamıştır.

Butik olarak amacımız; firmamızın adından anlaşılabileceği gibi sektördeki en büyük eksik olan kişiye özel, alışılagelmiş sunum tabakalarının, fincanlarının, kaselerinin, büfe servis elemanlarının, paslanmaz yükseltici gruplarının herhangi bir adet sınırlaması olmaksızın tedariğine cevap vermektir.

Kendi bünyemizdeki tasarım ekibimizle ürünün tasarımlarını en son teknolojik bilgisayar programlar ile 2d ve 3d olarak modellemekteyiz. Tasarım ekibimizden aldığımız güç ile müşterilerimizin istek ve arzularını çok kısa zamanda kendilerine sunmaktayız.

Ürünlerde kullanılan hammadde ve malzemeler, hitap ettiğimiz sektörler horeca (hotel, restaurant, catering) dolayısı ile sağlık kurallarına uygunluğu onaylanmış olup dünya’da kabul gören standartları yakalamış bulunmaktayız.